ПРОГРАМА
об’єднаної наукової конференції Інституту,
присвяченої 95-річчю від дня заснування Інституту
I засідання
18 жовтня 2022 р.
10.00-13.15
Відкриття конференції.
Вступне слово директора Інституту
академіка НАН України В. Г. Кошечка
Головує академік НАН України В. Г. Кошечко
1. А. В. Павліщук (від. №7), В. В. Павліщук (лаб. №7/2). Молекулярні холодильники та одноіонні молекули-магніти: нове дихання молекулярного магнетизму.
2. Н. В. Власенко (від. №2). Сульфокатіоніти: роль морфології у визначенні каталітичної активності.
3. О. В. Швець (від. №4). Вплив основності ієрархічних цеолітів на їх каталітичні властивості в реакції утворення циклічних карбонатів із епоксидів.
Перерва 10 хвилин
4. О. В. Ларіна (від. №6). Модифікування Zn-Mg(Zr)-Si та Mg-Al оксидних каталізаторів для одержання 1,3-бутадієну та 1-бутанолу з біоетанолу.
5. Н. І. Романовська (від. №5). Одержання та фізико-хімічні властивості допованих вуглецем наноструктур ТіО2 та їх композитів з наночастинками золота.
ДИСКУСІЯ
Перерва
IІ засідання
18 жовтня 2022 р.
14.00-17.00
Головує к.х.н І. Б. Бичко
6. Д. Е. Самойленко (від. №6). Вуглекислотний риформінг метану на Ni- та Ce-вмісних каталізаторах за участі низькотемпературної плазми.
7. А. М. Попович (від. №5). Кристалічна будова КП на основі комплексів Ni (II) та Cd (II) з карбоксизаміщеними 1,2,4-триазолами.
8. М. М. Шекера (від. №4). Пористі частинки типу ядро-оболонка, здатні до контрольованого захоплення/вивільнення органічних речовин.
Перерва 10 хвилин
9. Д. О. Мазур (від. №7). Електрокаталітичні властивості нанокомпозитів на основі Mo2C/Mo2N та V-Mo2C в процесі виділення водню.
10. М. О. Іваниця (від. №4). Редокс-властивості комплексів кобальта з фосфінами – каталізаторів процесів утворення цинкорганічних сполук: крок до експериментального підтвердження механізму реакції.
11. І. О. Покатілов, О. О. Жох (від. №2). Синтез ієрархічних нанокомпозитів на основі цеоліту ZSM-5 та оксиду алюмінію із використанням вуглецевих нанотрубок як темплату та їх каталітична активність у процесі дегідрування метанолу.
ДИСКУСІЯ
Перерва
IІІ засідання
19 жовтня 2022 р.
10.00-13.15
Головує академік НАН України В. В. Павліщук
12. С. В. Колотілов (від. №4). Композити наночастинок металів VII групи для каталітичного гідрування і амінування ароматичних сполук.
13. Я. І. Курись (від. №7). Нові ефективні кобальт-азот-вуглецеві електрокаталізатори відновлення кисню, що отримані з глибоких евтектичних розчинників.
14. О. О. Жох (від. №2). Дифузія С1 – С3 спиртів на вуглецевих нанотрубках.
Перерва 10 хвилин
15. Н. І. Єрмохіна (від. №5). Вплив умов синтезу мезопористого TiO2 на його фазовий склад, морфологію та фізико-хімічні властивості.
16. Р. Ю. Бараков (від. №4). Цеоліти структурних типів MWW і BEA як перспективні каталізатори реакції одержання 4-арилтетрагідропіранів за Прінсом−Фріделем−Крафтсом.
ДИСКУСІЯ
Перерва
IV засідання
19 жовтня 2022 р.
14.00-17.00
Головує д.х.н. Н.Д. Щербань
17. Е. Н. Абдулаєв (від. №4). Каталітичні властивості пористих координаційних полімерів Cu(II) і Fe(III) в процесах окиснення спиртів і кетонів перекисом водню.
18. О. П. Розовик (від. №7). Люмінесцентні характеристики механохімічно одержаних нанокомпозитів CsPbBr3/h-BN.
19. В. М. Мельничук (від. №2). Визначення вмісту паладію в каталізаторах Pd/C методом рентгенофлюоресцентної спектроскопії.
Перерва 10 хвилин
20. О. В. Зікрата (від. №6). Одержання бутенів різної будови з ізобутанолу на цеолітних каталізаторах (FER, MFI, FAU та BEA).
21. Е. В. Вернер (від. №4). Створення каталізаторів гідрування супряжених дієнів на основі композитів нанорозмірного паладію.
22. Ю. Л. Ліщенко (від. №4). Розроблення комплексів кобальта(ІІ) та заліза(III) для каталітичного окиснення сульфідів.
ДИСКУСІЯ
Перерва
V засідання
20 жовтня 2022 р.
10.00-13.15
Головує член-кореспондент НАН України П. Є. Стрижак
23. А. І. Трипольський, О. О. Жох, Н. В. Власенко (від.№2). Вплив кислотності каталізаторів на основі цеоліту H-ZSM-5 та оксиду алюмінію на кінетику дегідратації метанолу.
24. М. М. Курмач (від. №4). Каталітичні властивості ієрархічних цеолітів в процесі окислення циклічних лактонів за Байєром-Віллігером.
25. О. А. Козаренко (від. №7). Механохімічно допований азотом графен – високоефективний електрокаталізатор для проточних ванадієвих окисно-відновних батарей.
Перерва 10 хвилин
26. І. Б. Бичко (від. №2). Кислотно-основний та окисно-відновний шляхи перетворення метанолу на вуглецевих нанотрубках.
27. С. О. Сотнік (від. №5). Вплив будови каталізаторів Бухвальда на їх активність і продуктивність в процесах C-C і C-N сполучення.
28. В. В.Суботін (від. №4). Створення активних і селективних каталізаторів гідрування гетероциклічних сполук на основі нанорозмірних паладію і сульфіду ренію.
ДИСКУСІЯ
ЗАКРИТТЯ КОНФЕРЕНЦІЇ
Інститут фізичної хімії ім. Л.В.Писаржевського НАН України.
© Всі права захищено